Rekonštrukcia rodinného domu v Bratislave

Rekonštrukcia rodinného domu 

ZAČIATOK VÝSTAVBY :               03/2019
UKONČENIE VÝSTAVBY :           12/2019
VEĽKOSŤ PROJEKTU  :               300 m2
 
MIESTO PROJEKTU  :                 Kramáre  

Rekonštrukcia rodinného domu  v mestskej časti Kramáre sa začala úvodnými prácami v marci 2019. Investor má záujem  o kompletnú rekonštrukciu exteriéru a interiéru rodinného domu. Pri rekonštrukcii dodávame takmer všetky požadované stavebné práce. Kompletná rekonštrukcia nehnuteľnosti na základe predloženého projektu zahŕňa všetky kľúčové profesie od realizácie rekonštrukcie inžinierskych prípojok až po finálne zateplenie a maliarske práce na nehnuteľnosti.

Naša činnosť  na projekte rekonštrukcia rodinného domu

sádrokartonové práce

Murárske práce

InŽINIERSKE SIETE

Potery

Omietky

Klampiarske práce

Obklady a dlažby

kurenie a VZT

elektroinštalácie

Realizácia strechy

inštalácia okien

Zámočnícke práce

Oplotenie

Maliarske práce

Zateplenie budovy

Progres projektu

  • STAV PROJEKTU – 9.9.2019 20% 20%
  • STAV PROJEKTU – 15.3.2019 0% 0%

 

O NÁS

Spoločnosť RK-REAL GROUP s.r.o. je stavebná firma , ktorá vznikla v roku 2009  a postupne sa vyprofilovala na stavebnú spoločnosť, ktorá v rámci svôjho pôsobenia zabezpečuje komplexné služby súvisiace s prípravou a realizáciou stavebných a rekonštrukčných  projektov.

Počas uplynulých niekoľkých rokov svojej existencie sme potvrdili svoju pozíciu na trhu realizáciou stavieb objektov ako sú stavby rodinných domov , priemyselných a inžinierských stavbieb , výstavby a  rekonštrukcie budov komerčného charakteru  ako aj  početné projekty zamerané na  úpravy interiérov. V našom portfóliu referencií nájdete kompletné predstavenie našich realizovaných prác .

Základným cieľom našej spoločnosti je v prvom rade profesionálny prístup k zákazníkovi a dosahovanie maximálnej kvality vykonanej práce tak aby sme dosiahli obojstrannú spokojnosť. Stavby realizujeme najnovšími materiálovo technologickými postupmi a  s vlastnými odbornými kapacitami. Je pre nás samozrejmosťou  používanie  kvalitných materiálov a technológií a  neustále sledujeme a uplatňujeme  najnovšie trendy a pracovné postupy.

Sme schopní obsiahnuť všetky odborné činnosti a výstavbu realizovať v akomkoľvek variante ( hrubá stavba, holodom, stavba na kľúč, rekonštrukcia…). Naša spoločnosť zabezpečuje kompletný servis vrátane murárskych prác, elektroinštalácie, vzduchotechniky, tesárskych prác a iných. Dovoľte nám pomôcť Vám. Zatiaľ čo sa budete venovať svojim záľubám, my budeme pracovať na Vašich požiadavkách a predstavách. Neváhajte a kontaktujte nás priamo na telefónom čísle +421911 12 13 18 , mailovej adrese info@rkreal.sk alebo priamo cez náš kontaktný formulár.