VÝSTAVBA NÁKUPNÉHO CENTRA V BERNOLÁKOVE

Výstavba nákupného centra

ZAČIATOK VÝSTAVBY :                06/2019
UKONČENIE VÝSTAVBY :            12/2019
VEĽKOSŤ PROJEKTU  :                1 500 m2
 
MIESTO PROJEKTU  :                  Bernolákovo

V obci Bernolákovo realizujeme projekt výstavby nákupného centra. Na projekte budeme dodávať široké spektrum stavebných činností od realizácie základových pásov až po finálne stavebné úpravy. Po sfinalizovaní projektu bude retailový projekt slúžiť ako miestna destinácia pre každodenné nákupy pre obyvateľov blízkeho okolia a v kombinácii so susediacou prevádzkou reťazca BILLA doplní ponuku o prevádzky s oblečením, drogériou a ďaľšími zaujímavými  nájomcami.

Naša činnosť  na projekte výstavba NÁKUPNÉHO CENTRA

Zemné a výkopové práce

ZÁKLADOVÉ PäTKY

TERÉNNE ÚPRAVY

Potery

Omietky

Klampiarske práce

Obklady a dlažby

kurenie a VZT

elektroinštalácie

Realizácia strechy

inštalácia okien

Zámočnícke práce

Murárske práce

Maliarske práce

Zateplenie budovy

sádrokartonové práce

InŽINIERSKE SIETE

Progres projektu

  • STAV PROJEKTU – 5.2.2020 90% 90%
  • STAV PROJEKTU – 12.11.2019 45% 45%
  • STAV PROJEKTU – 02.10.2019 30% 30%
  • STAV PROJEKTU – 6.9.2019 15% 15%
  • STAV PROJEKTU – 19.6.2019 5% 5%

 

O NÁS

Spoločnosť RK-REAL GROUP s.r.o. je stavebná firma , ktorá vznikla v roku 2009  a postupne sa vyprofilovala na stavebnú spoločnosť, ktorá v rámci svôjho pôsobenia zabezpečuje komplexné služby súvisiace s prípravou a realizáciou stavebných a rekonštrukčných  projektov.

Počas uplynulých niekoľkých rokov svojej existencie sme potvrdili svoju pozíciu na trhu realizáciou stavieb objektov ako sú stavby rodinných domov , priemyselných a inžinierských stavbieb , výstavby a  rekonštrukcie budov komerčného charakteru  ako aj  početné projekty zamerané na  úpravy interiérov. V našom portfóliu referencií nájdete kompletné predstavenie našich realizovaných prác .

Základným cieľom našej spoločnosti je v prvom rade profesionálny prístup k zákazníkovi a dosahovanie maximálnej kvality vykonanej práce tak aby sme dosiahli obojstrannú spokojnosť. Stavby realizujeme najnovšími materiálovo technologickými postupmi a  s vlastnými odbornými kapacitami. Je pre nás samozrejmosťou  používanie  kvalitných materiálov a technológií a  neustále sledujeme a uplatňujeme  najnovšie trendy a pracovné postupy.

Sme schopní obsiahnuť všetky odborné činnosti a výstavbu realizovať v akomkoľvek variante ( hrubá stavba, holodom, stavba na kľúč, rekonštrukcia…). Naša spoločnosť zabezpečuje kompletný servis vrátane murárskych prác, elektroinštalácie, vzduchotechniky, tesárskych prác a iných. Dovoľte nám pomôcť Vám. Zatiaľ čo sa budete venovať svojim záľubám, my budeme pracovať na Vašich požiadavkách a predstavách. Neváhajte a kontaktujte nás priamo na telefónom čísle +421911 12 13 18 , mailovej adrese info@rkreal.sk alebo priamo cez náš kontaktný formulár.