VÝSTAVBA REŠTAURÁCIE GALÉRIA KONTAJNER

Výstavba Reštaurácie

ZAČIATOK VÝSTAVBY :                5/2019
UKONČENIE VÝSTAVBY :            9/2019
VEĽKOSŤ PROJEKTU  :               250 m2
 
MIESTO PROJEKTU  :                 Bratislava

Jeden z posledných projektov , ktorý sme realizovali od úplného začiatku až po finálne spustenie bol projekt výstavba reštaurácie s názvom  GALÉRIA KONTAJNER  .

Galéria Kontajner je postavená prevažne z lodných prepravných kontajnerov. Je to koncept, ktorý tvorí reštaurácia, kaviareň/coffeshop a galéria umenia. Celý projekt chce bude  zameraný ekologicky a poukazovať na možnosti recyklovania. Znázorňujú to samotné vyradené lodné kontajnery, ktoré sú stavebne upravené. V interiéri a exteriéri sú používané prevažne prírodné surové materiály.

Naša činnosť  na projekte výstavba reštaurácie  GALÉRIA KONTAJNER

Zemné a výkopové práce

terénne úpravy

základové pásy

tesárske práce

klampiarske práce

drevené priečky

kurenárske práce

maliarske práce

inštalácia okien

zámočnícke práce

zváračské práce

Progres projektu

  • STAV PROJEKTU – 09/2019 100% 100%

 

O NÁS

Spoločnosť RK-REAL GROUP s.r.o. je stavebná firma , ktorá vznikla v roku 2009  a postupne sa vyprofilovala na stavebnú spoločnosť, ktorá v rámci svôjho pôsobenia zabezpečuje komplexné služby súvisiace s prípravou a realizáciou stavebných a rekonštrukčných  projektov.

Počas uplynulých niekoľkých rokov svojej existencie sme potvrdili svoju pozíciu na trhu realizáciou stavieb objektov ako sú stavby rodinných domov , priemyselných a inžinierských stavbieb , výstavby a  rekonštrukcie budov komerčného charakteru  ako aj  početné projekty zamerané na  úpravy interiérov. V našom portfóliu referencií nájdete kompletné predstavenie našich realizovaných prác .

Základným cieľom našej spoločnosti je v prvom rade profesionálny prístup k zákazníkovi a dosahovanie maximálnej kvality vykonanej práce tak aby sme dosiahli obojstrannú spokojnosť. Stavby realizujeme najnovšími materiálovo technologickými postupmi a  s vlastnými odbornými kapacitami. Je pre nás samozrejmosťou  používanie  kvalitných materiálov a technológií a  neustále sledujeme a uplatňujeme  najnovšie trendy a pracovné postupy.

Sme schopní obsiahnuť všetky odborné činnosti a výstavbu realizovať v akomkoľvek variante ( hrubá stavba, holodom, stavba na kľúč, rekonštrukcia…). Naša spoločnosť zabezpečuje kompletný servis vrátane murárskych prác, elektroinštalácie, vzduchotechniky, tesárskych prác a iných. Dovoľte nám pomôcť Vám. Zatiaľ čo sa budete venovať svojim záľubám, my budeme pracovať na Vašich požiadavkách a predstavách. Neváhajte a kontaktujte nás priamo na telefónom čísle +421911 12 13 18 , mailovej adrese info@rkreal.sk alebo priamo cez náš kontaktný formulár.