VÝSTAVBA RODINNÉHO DOMU V Krasňanoch

Výstavba rodinného domu 

ZAČIATOK VÝSTAVBY :               04/2019
UKONČENIE VÝSTAVBY :           04/2020
VEĽKOSŤ PROJEKTU  :               900 m2
 
MIESTO PROJEKTU  :                 Krasňany 
V bratislavskej štvrti Krasňany realizujeme výstavbu rodinného domu na svahovitom terénne. Investor nám zadal kompletnú realizáciu stavby až do finálneho stavu domu na kľúč. Na projekte zastrešujeme kompletnú dodávku všetkých stavebných činností od zemných a výkopových prác až po finálne oplotenie nehnuteľnosti. Plánované ukončenie projektu je odhadované na druhý kvartál roka 2020.

Naša činnosť  na projekte výstavba rodinného domu

Zemné a výkopové práce

Stavebné ZÁKLADY

InŽINIERSKE SIETE

Potery

sádrokartonové práce

obklady a dlažby

Obklady a dlažby

kurenie a VZT

elektroinštalácie

Realizácia strechy

inštalácia okien

Zámočnícke práce

Oplotenie

Progres projektu

  • STAV PROJEKTU – 1.5.2020 70% 70%
  • STAV PROJEKTU – 31.10.2019 40% 40%
  • STAV PROJEKTU – 9.9.2019 25% 25%
  • STAV PROJEKTU – 17.7.2019 10% 10%

 

O NÁS

Spoločnosť RK-REAL GROUP s.r.o. je stavebná firma , ktorá vznikla v roku 2009  a postupne sa vyprofilovala na stavebnú spoločnosť, ktorá v rámci svôjho pôsobenia zabezpečuje komplexné služby súvisiace s prípravou a realizáciou stavebných a rekonštrukčných  projektov.

Počas uplynulých niekoľkých rokov svojej existencie sme potvrdili svoju pozíciu na trhu realizáciou stavieb objektov ako sú stavby rodinných domov , priemyselných a inžinierských stavbieb , výstavby a  rekonštrukcie budov komerčného charakteru  ako aj  početné projekty zamerané na  úpravy interiérov. V našom portfóliu referencií nájdete kompletné predstavenie našich realizovaných prác .

Základným cieľom našej spoločnosti je v prvom rade profesionálny prístup k zákazníkovi a dosahovanie maximálnej kvality vykonanej práce tak aby sme dosiahli obojstrannú spokojnosť. Stavby realizujeme najnovšími materiálovo technologickými postupmi a  s vlastnými odbornými kapacitami. Je pre nás samozrejmosťou  používanie  kvalitných materiálov a technológií a  neustále sledujeme a uplatňujeme  najnovšie trendy a pracovné postupy.

Sme schopní obsiahnuť všetky odborné činnosti a výstavbu realizovať v akomkoľvek variante ( hrubá stavba, holodom, stavba na kľúč, rekonštrukcia…). Naša spoločnosť zabezpečuje kompletný servis vrátane murárskych prác, elektroinštalácie, vzduchotechniky, tesárskych prác a iných. Dovoľte nám pomôcť Vám. Zatiaľ čo sa budete venovať svojim záľubám, my budeme pracovať na Vašich požiadavkách a predstavách. Neváhajte a kontaktujte nás priamo na telefónom čísle +421911 12 13 18 , mailovej adrese info@rkreal.sk alebo priamo cez náš kontaktný formulár.