VÝSTAVBA SKLADOVEJ HALY V TRNAVE

Výstavba skladovej haly 

ZAČIATOK VÝSTAVBY :                05/2019
UKONČENIE VÝSTAVBY :            12/2019
VEĽKOSŤ PROJEKTU  :                2 000 m2
 
MIESTO PROJEKTU  :                  Trnava

V meste Trnava a priamo v novovznikajúcej industriálnej zóne  realizujeme projekt výstavby skladovej haly . Po dokončení bude objekt slúžiť okrem skladových priestorov aj ako reprezentatívne miesto slovenského zastúpenia pre známu obchodnú spoločnosť podnikajúcu v oblasti potravín.

Naša činnosť  na projekte výstavba skladovej haly

Zemné a výkopové práce

ZÁKLADOVÉ PäTKY

TERÉNNE ÚPRAVY

Realizácia strechy

Murárske práce

Klampiarske práce

InŽINIERSKE SIETE

Maliarske práce

Zámočnícke práce

Progres projektu

  • STAV PROJEKTU – 18.9.2019 15% 15%

 

O NÁS

Spoločnosť RK-REAL GROUP s.r.o. je stavebná firma , ktorá vznikla v roku 2009  a postupne sa vyprofilovala na stavebnú spoločnosť, ktorá v rámci svôjho pôsobenia zabezpečuje komplexné služby súvisiace s prípravou a realizáciou stavebných a rekonštrukčných  projektov.

Počas uplynulých niekoľkých rokov svojej existencie sme potvrdili svoju pozíciu na trhu realizáciou stavieb objektov ako sú stavby rodinných domov , priemyselných a inžinierských stavbieb , výstavby a  rekonštrukcie budov komerčného charakteru  ako aj  početné projekty zamerané na  úpravy interiérov. V našom portfóliu referencií nájdete kompletné predstavenie našich realizovaných prác .

Základným cieľom našej spoločnosti je v prvom rade profesionálny prístup k zákazníkovi a dosahovanie maximálnej kvality vykonanej práce tak aby sme dosiahli obojstrannú spokojnosť. Stavby realizujeme najnovšími materiálovo technologickými postupmi a  s vlastnými odbornými kapacitami. Je pre nás samozrejmosťou  používanie  kvalitných materiálov a technológií a  neustále sledujeme a uplatňujeme  najnovšie trendy a pracovné postupy.

Sme schopní obsiahnuť všetky odborné činnosti a výstavbu realizovať v akomkoľvek variante ( hrubá stavba, holodom, stavba na kľúč, rekonštrukcia…). Naša spoločnosť zabezpečuje kompletný servis vrátane murárskych prác, elektroinštalácie, vzduchotechniky, tesárskych prác a iných. Dovoľte nám pomôcť Vám. Zatiaľ čo sa budete venovať svojim záľubám, my budeme pracovať na Vašich požiadavkách a predstavách. Neváhajte a kontaktujte nás priamo na telefónom čísle +421911 12 13 18 , mailovej adrese info@rkreal.sk alebo priamo cez náš kontaktný formulár.