Reštaurácia Galéria Kontajner 

 

Jeden z posledných projektov , ktorý sme realizovali od úplného začiatku až po finálne spustenie je projekt s názvom  Reštaurácia GALÉRIA KONTAJNER  .

Galéria Kontajner je postavená prevažne z lodných prepravných kontajnerov. Je to koncept, ktorý tvorí reštaurácia, kaviareň/coffeshop a galéria umenia. Celý projekt chce bude  zameraný ekologicky a poukazovať na možnosti recyklovania. Znázorňujú to samotné vyradené lodné kontajnery, ktoré sú stavebne upravené. V interiéri a exteriéri sú používané prevažne prírodné surové materiály.

 

Naša činnosť  na projekte GALÉRIA KONTAJNER

 

Naša spoločnosť RK-REAL GROUP  s.r.o bola jedným z hlavných dodavateľom stavebných prác od úvodného výkopu až po finálne odovzdanie projektu. Na projekte GALÉRIA KONTAJNER sme realizovali viacero činností :

  • zemné a výkopové práce
  • terénne úpravy
  • realizácia základových pásov
  • tesárske práce
  • klampiarske práce
  • drevenné priečky
  • kurenárske práce
  • maliarske práce 
  • inštalácia okien a mnohé iné
  • zámočnícke a zváračske práce

 

Logo RK-REAL

 

 

O NÁS

Spoločnosť RK-REAL GROUP s.r.o. je stavebná firma , ktorá vznikla v roku 2009  a postupne sa vyprofilovala na stavebnú spoločnosť, ktorá v rámci svôjho pôsobenia zabezpečuje komplexné služby súvisiace s prípravou a realizáciou stavebných a rekonštrukčných  projektov.

Počas uplynulých niekoľkých rokov svojej existencie sme potvrdili svoju pozíciu na trhu realizáciou stavieb objektov ako sú stavby rodinných domov , priemyselných a inžinierských stavbieb , výstavby a  rekonštrukcie budov komerčného charakteru  ako aj  početné projekty zamerané na  úpravy interiérov. V našom portfóliu referencií nájdete kompletné predstavenie našich realizovaných prác .

Základným cieľom našej spoločnosti je v prvom rade profesionálny prístup k zákazníkovi a dosahovanie maximálnej kvality vykonanej práce tak aby sme dosiahli obojstrannú spokojnosť. Stavby realizujeme najnovšími materiálovo technologickými postupmi a  s vlastnými odbornými kapacitami. Je pre nás samozrejmosťou  používanie  kvalitných materiálov a technológií a  neustále sledujeme a uplatňujeme  najnovšie trendy a pracovné postupy.

Sme schopní obsiahnuť všetky odborné činnosti a výstavbu realizovať v akomkoľvek variante ( hrubá stavba, holodom, stavba na kľúč, rekonštrukcia…). Naša spoločnosť zabezpečuje kompletný servis vrátane murárskych prác, elektroinštalácie, vzduchotechniky, tesárskych prác a iných. Dovoľte nám pomôcť Vám. Zatiaľ čo sa budete venovať svojim záľubám, my budeme pracovať na Vašich požiadavkách a predstavách. Neváhajte a kontaktujte nás.